Telefon

+420 723 342 839

E-mail

magdalena.kuznikova@atlas.cz

Otevírací doba

Dle objednávek

I.

Mgr. Magdalena Kuzníková jako správce, se sídlem Kelčany 68, 696 49, IČ: 75769671, zapsaná v živnostenském rejstříku (dále jen „Správce“), web www.dietologickaporadna.cz, ve smyslu předpisu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) zpracovává tyto osobní a citlivé údaje:

  1. jméno, příjmení, rok narození, adresa, email, telefon, bankovní spojení, údaje zjištěné v souvislosti s využitím osobních nebo online služeb v Dietologické poradně,
  2. vaše komentáře, IP adresa, soubory coukies, řetězec user agent definující prohlížeč (pokud napíšete komentář), vámi nahraná média, uživatelské jméno.

Tyto údaje se zjišťují za účelem poskytování výživového poradenství, interního statistického zpracování (včetně měření návštěvnosti webu, přizpůsobení stránek webu, analýza dat, zvyšování kvality a komfortu pro uživatele služeb), právní, bezpečnostní a účetní evidence (oprávněného zájmu).

IP adresa, řetězec user agent definující prohlížeč se evidují, text v komentáři se uchovávají pokud napíšete komentář. Důvodem je pomoc s detekcí spamu. IP adresa slouží také pro obnovení hesla.

Jméno, příjmení a email se zpracovávají pro potřeby šíření obchodního sdělení ve smyslu §7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách Správce, obsahujícího zejm. informace o novinkách a o produktech, a to i ve formě reklamních patiček a reklamních sdělení, tj. krátkých sdělení připojovaných k příchozí elektronické poště. Uživatel má v souladu se zákonem právo kdykoliv další zasílání obchodních sdělení odmítnout. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let od ukončení poskytování služby.

Zpracování osobních údajů je prováděno správcem. Data budou správcem zpracována po dobu poskytování služeb a dále po dobu 3 let od ukončení poskytování služby a od poslední aktivity na uživatelském účtu.

Dále:

Komentáře návštěvníků mohou být ale kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce spamu, která může být umístěna v zahraničí.

Službě Gravatar může být poskytnut anonymní řetězec vytvořený z vaší e-mailové adresy (nazývaný také hash), díky kterému lze určit jestli tuto službu používáte. Zásady ochrany osobních údajů služby Gravatar jsou k dispozici zde: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vašeho komentáře je váš profilový obrázek viditelný pro veřejnost v kontextu vašeho komentáře.

Pokud nahráváte obrázky na tento web, měli byste se vyhnout nahrávání obrázků s vloženými údaji o poloze (EXIF GPS). Návštěvníci webu mohou stáhnout a zobrazit libovolné data o poloze z obrázků na webu.

II.

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět. Například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Mgr. Magdalena Kuzníková, Kelčany 68, 696 49, magdalena.kuznikova@atlas.cz.

Pravidla pro sběr coukies si můžete nastavit ve svém internetovém prohlížeči.

III.

Dále máte právo:

  • Požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme.
  • Požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů.
  • Vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit.
  • Požadovat po nás výmaz, skartaci osobních údajů. Mimo údajů, které musíme evidovat z důvodu právních, bezpečnostních a účetních důvodů.
  • V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad na ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochova 27, 170 00 Praha 7, tel.: 234 665 111, web: www.uoou.cz

Tyto Zásady ochrany osobních údajů jsou platné a účinné od 24. 5. 2018 a jsou platné také pro využití služeb přímo v Dietologické poradně.