Chci zhubnout

Proč?

  • Hubnutí pod odborným dohledem.
  • Skončit s „dietami“.
  • Jíst to, co ostatní.
  • Udržet si váhový úbytek.
  • Zhubnout tuk a ne svaly.
  • Zhubnout a zlepšit tak svůj vzhled.
  • Zhubnout a zlepšit tak své zdravotní problémy.

Vhodný úbytek hmotnosti

Vhodný úbytek váhy 2 – 4 kg / měsíc. Nehrajeme si na jasnovidce a neslibujeme to, co je nevhodné nebo nereálné. Cílem redukce váhy není „jen“ úbytek v kilogramech, ale také změna v obvodech a hlavně úbytek tukové hmoty.

Služby a ceník:

Komplexní redukce váhy – program na 3 měsíce, 5300 Kč

– bližší popis viz níže.

Individuální redukce váhy

– cena dle výběru níže uvedených služeb (minimálně vstupní a výstupní vyšetření, 4 konzultace, Sestava jídelníčku na 14 dní – tj. celkem 2950 Kč).

Následná péče 1250 Kč

– během 6 měsíců libovolný počet kontrolních konzultací s výstupním vyšetřením. Pouze pro klienty, kteří už do poradny dříve docházeli.

Komplexní redukce váhy pro skupiny (2 a více osob) – sleva 20%
 
Samostatné Vyšetření photopletysmografem (nová služba, i pro děti od 6 let) – jednorázově 350 Kč, 2 vyšetření 600 Kč
Vstupní (výstupní) vyšetření (analýza těla, obvodů, vyšetření photopletysmografem) – jednorázově 450 Kč, 2 vyšetření 800 Kč
Cvičení na vibrační plošině – 10 cvičení 690 Kč
Analýza pohybu (nová služba) – 400 Kč
Jedna konzultace v poradně 350 Kč
Sestava jídelníčku na 7 dní 450 Kč, 14 dní 750 Kč, 28 dní 1400 Kč
Měření krevního tlaku – 50 Kč, zdarma (pro klienty poradny)
Zapůjčení krokoměru – 400 Kč, zdarma (pro klienty poradny)
Zapůjčení digitální váhy na potraviny – 400 Kč, zdarma (pro klienty poradny)
 
Komplexní redukce váhy – program na 3 měsíce, 5300 Kč
Součástí služby je:

8 konzultací (konkrétní řešení v souvislosti s vaší výživou – úprava režimu, složení stravy, výběr vhodných a nevhodných potravin, pitný režim, techniky jedení, jak řešit „chutě“…).

Doporučení by měla být konkrétní, realizovatelná (např. pokud pracujete na směny, nemůžete jíst jako ten, kdo pracuje od 7 – 15 hod., nebo pokud vám k redukci váhy stačí jíst stravu v hodnotě 7000kJ, není nutné ji snižovat na 5000kJ apod.). Strava by měla být praktická – neměli byste jíst zásadně jinak, než okolí (tzn. nevaříte zvlášť pro sebe a zvlášť pro rodinu).

Jedním z nejdůležitějších úkolů je zapisování si toho, co, kolik a kdy jíte do Jídelního záznamu.

V případě zájmu terénní práce – společný nákup, společný oběd.

Delší docházení do poradny je důležité, aby se změny fixovaly. Kdo si není i po ukončení služby jistý sám sebou nebo chce dále docházet na kontroly může využít program Následná péče.

Vstupní a výstupní vyšetření (během 1. a poslední konzultace)

Zjištění tukové hmoty, svalové hmoty a viscerálního tuku, rozložení tukové a svalové hmoty v těle, BMI, bazální energetický výdej, množství tekutin v těle, metabolický věk, tělesné obvody na 5 – 6 kontrolních místech na těle.

Interpretace naměřených hodnot (prostá obezita, souvislost množství svalové a tukové hmoty s pohlavím a kondicí, vhodný váhový úbytek…).

Vyšetření photopletysmografem (nová služba) – zjištění fyzického a mentálního stresu a odolnosti vůči stresu, zhodnocení vyváženosti autonomního systému. Toto je velmi důležité pro prognózu, jak budete hubnout. Můžeme lépe vybrat pro Vás vhodné potraviny a následně je zařadit do jídelníčku. Stres (a obezita, kouření) patří mezi významné faktory podílející se rozvoji vážných zdravotních problémů (infarkt, mozková mrtvice …).

Součástí vyšetření je také analýza průchodnosti cévního systému.

Jde o neinvazivní vyšetření na certifikovaném přístroji v délce max. 5 minut.

Analýza pohybové aktivity (nová služba) – zjistíme Váš konkrétní výdej energie a tak můžeme také konkrétněji řešit Váš pohybový režim, který je nedílnou součástí redukce váhy. Provedeme krátky test zdatnosti.

Cvičení na vibrační plošině – informace budou doplněny

Kontrolní měření složení těla a obvodů v průběhu docházení do poradny.  Tj., zjišťujeme, co se v těle děje. Zda opravdu redukujeme tukovou hmotu.

Sestavení individuálního jídelníčku

Jídelníček sestavuje na základě provedených změn v rámci programu.
Tato sestava obsahuje přesný popis, např. chléb obyčejný 100g. U běžných receptů není popsaný postup přípravy, pouze přesné složení (pokud byste si nebyl(a) jistá, jak jídlo připravit, připojíme také postup vaření). V jídelníčku jsou uvedena obvyklá jídla v ČR. Nejde o žádné „rarity“ nebo nedostupné potraviny!
V sestavě jsou uvedeny běžné nutriční hodnoty (energetická hodnota, obsah bílkovin, tuků a sacharidů + cholesterol). Z vitamínů – vitamín C. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, budou zohledněny (např. vitamín K při antikoagulační léčbě Warfarinem, při dně obsah purínových látek, při zácpě obsah vlákniny …).

Telefonická, emailová podpora – můžete kdykoliv zavolat nebo napsat

Tištěné materiály

Slevová poukázka na relaxační masáže a péči o vzhled. Protože si myslíme, že se chcete líbit a také si někdy odpočinout. Ve spolupráci se sportovním masérem máte zdarma vyzkoušení, jak se zbavit celulitidy nebo zmírnění projevů vrásek pomocí speciálního masážního přístroje.

Máte možnost si zdarma zapůjčit krokoměr a digitální váhu na potraviny.